вул.Бельведерська, 40
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 12:00 – 18:00
Сб.: 11:00 – 17:00

Про нас

Служба прокату дитячих товарів "МАЛЮЧОК" – це нова послуга для жителів міста Івано-Франківська.

МИ - молода і креативна команда, яка добре знається на дітях, бо перш за все ми, так як і Ви - є БАТЬКАМИ, тому прекрасно розуміємо потреби наших клієнтів і, звичайно, їх малючків. У нас працюють фахівці, що добре орієнтуються на ринку дитячих товарів, прекрасно розбираються у дитячій психології, педагогіці та педіатрії, це дозоляє вибирати тільки найцікавіше і найважливіше для дитинки на кожному етапі її розвитку. У прокат пропонуються товари відомих світових брендів.

При підборі товарів ми орієнтуємося на потреби клієнтів, досвід батьків, рекомендації лікарів, педагогів та вихователів, намагаємося, щоб кожен міг знайти щось особливе для свого малюка. Ми маємо і любимо власних дітей і розуміємо, що догляд за ними – це дуже кропітка праця. Тому нехай наш МАЛЮЧОК стане найкращим другом для Ваших діток і допоможе зробити Ваше життя більш комфортним і зручним!

 

Купуйте те, що необхідно Вам на декілька років.
Візьміть напрокат те, що потрібно на декілька місяців!

 

Ми організували наш прокат дитячих товарів не лише для того, щоб полегшити Вам життя і зекономити Ваші гроші, але й для щирого спілкування, обміну думками, досвідом, усмішками і позитивом в кінці кінців!

Ми маємо велику надію, що наш МАЛЮЧОК сприятиме Вам у вихованні та розвитку здорової, розумної та доброї людини. Адже це є найважливішим завданням кожного з батьків.

Ми постійно в творчому пошуку. Сайт розвивається і наповнюється новою інформацією. Ми відкриті новим ідеям, партнерам, проектам. Тому заходьте на нашу сторінку КОНТАКТИ, - і будемо знайомитися, спілкуватися і обговорювати все нові і нові ідеї!

Наш МАЛЮЧОК йде до Вас з відкритою душею, він – найкращий ДРУГ Вашої сім’ї.

 

Стан дитячих речей для прокату

Важливе питання, яке часто турбує клієнтів: «А в якому стані речі для прокату, адже вони не нові, ними вже користувалися? ..»  Цей факт може збентежити батьків і викликати побоювання  скористатися послугою прокату. Та даремно!

Стан речей дитячого прокату - наше обличчя і наша репутація!

Існує певний набір строгих стандартів, відповідно до яких здійснюється догляд за всіма речами:

Всі речі: іграшки, шезлонги, гойдалки і т.п. підлягають обов'язковому очищенню - всі текстильні елементи проходять прання гіпоалергенним дитячим порошком, тверді елементи окремо обробляються  спеціальними чистячими та дезінфікуючими засобами. Для такої обробки ми використовуємо засіб для дезінфекції Бланідас актив, який є ефективним проти бактерій (в тому числі проти туберкульозу), вірусів, грибків, спор, і дозволяється для очищення іграшок, предметів догляду, поверхонь в приміщеннях, білизни, посуду, інструментарію, а його коректне використання є безпечним для дітей. Для миттєвої дезінфекції після доставки замовленої речі клієнту вона обробляється дезінфікуючим засобом АХД 2000 експрес.

В Америці такий набір стандартів сервісного обслуговування в сфері дитячого прокату називається Cleaner Than New (Чистіше Чим Нове) і це дійсно відповідає істині :)