X

Автокрісла. Прокат (оренда) у Івано-Франківську

Автокрісло Kiddy Guardian Pro (група 1-2-3)

Вартість прокату400.00 грн./місяць
Ціна за тиждень
 • 250 грн.
Ціна за 2 тижні
 • 350 грн.
Авансовий платіж
 • 800 грн.
Мінімальний термін оренди - 1 тиждень
Увага! Прийом товару з прокату здійснюється
кожного дня з 17.00 до 18.30, крім неділі.

Технічні характеристики / Опис Автокрісло Kiddy Guardian Pro (група 1-2-3)

Kiddy Guardian Pro забезпечує максимальну безпеку дитині від 9 місяців до 12 років. Винятково високі стандарти безпеки, об'єднані з неперевершеним комфортом і привабливим дизайном, гарантують безпеку дитині старше 9 місяців.

Характеристики безпеки:

 • Новий модуль безпеки Kiddy

KSA - енергетичний амортизатор Kiddy поглинає енергію удару, яка діє через поясний ремінь на живіт дитини. Ще одна інновація від Kiddy для захисту дитини, про який ми дійсно дбаємо.

 • Оригінальний столик безпеки Kiddy

На жаль, дитину неможливо укутати у вату як ялинкову іграшку, щоб максимально зберегти в автомобілі. Але можливо зробити дуже близько до цього: використовувати столик безпеки Kiddy. На відміну від традиційних 5-ти точкових ременів, у момент аварії столик безпеки м'яко ловить дитину не навантажуючи її ніжні шийні хребці. Таким чином шийний відділ хребта дитини добре захищений при можливому лобовому зіткненні.

 • Покращений бічний захист

Відомо, що зона голови і плечей малюка особливо вразлива, тому що голова все ще відносно важка в порівнянні з іншою частиною тіла. Використання в автокріслі високоефективного енергопоглинаючого матеріалу HoneyComb V2 в області голови і плечей максимально оберігає цю важливу зону малюка.

 

Характеристики комфорту:

 • Просте регулювання висоти і ширини

Ми хочемо зробити регулювання автокрісла настільки легким, наскільки це взагалі можливо. Унікальний механізм регулювання Kiddy дозволяє одночасно змінювати висоту і ширину автокрісла, тільки одним рухом руки.

 • Комфорт пакет

Зменшує внутрішній обєм крісла для малюків і підтримує їх. Ваша дитина буде мати всебічне почуття комфорту і буде насолоджуватися поїздкою. І не важливо, відправляєтеся Ви далеко на курорт чи в магазин.

 • Дихаючий матеріал Thermotex

Немає нічого більш неприємного, ніж знаходження в липкому і спітнілому одязі в спекотні літні дні - як для дорослих, так і для дітей. Щоб протидіяти цьому Кiddy використовує повітропроникний матеріал Thermotex в тих місцях автокрісла, які контактують з дитиною. Повітропроникний матеріал створює мікроклімат усередині крісла, перетворюючи навіть довгі автомобільні поїздки в приємний вояж.

 • 3-позиційне регулювання довжини подушки сидіння

Kiddy Guardian Pro характеризується довгим терміном служби, тому що зростає разом з Вашою дитиною. 3-позиційне регулювання довжини подушки сидіння гарантує, що дитина буде сидіти благополучно і зручно в будь-якому віці.

 • Міцний чохол

Матеріал чохла міцний і м'який, легко знімається і переться при 30 ° C. Сухий бруд може легко бути витертий вологою тканиною.

 • Регульоване положення для сну.

Здійснюючи дальню поїздку, Ви можете перевести крісло в положення для сну. Для цього просто потрібно підняти задній кронштейн. Ваш улюблений малюк буде відчувати себе затишно і зручно.