X

Ходунки і штовхачі. Прокат (оренда) у Івано-Франківську

Штовхач-візочок-ходунки Fisher Price Stroll Along Walker

Вартість прокату150.00 грн./місяць
Ціна за тиждень
  • 50 грн.
Ціна за 2 тижні
  • 100 грн.
Кожен наступний день
  • +20 грн.
Авансовий платіж
  • 300 грн.
Мінімальний термін оренди - 1 тиждень
Увага! Прийом товару з прокату здійснюється
кожного дня з 17.00 до 18.30, крім неділі.

Технічні характеристики / Опис Штовхач-візочок-ходунки Fisher Price Stroll Along Walker

Коли Ваша дитина стає готовою до нових відчуттів і починає вчитись ходити, Stroll-Along Walker візочок-штовхач буде готовий надати малюку постійну підтримку!

Візочок, який можна взяти на прокат у Івано-Франківську, - це ідеальна опора та стійкість при перших кроках Вашого малюка. Це така собі «іграшка» на коліщатках. Розрахована на малюків від 6 місяців, як іграшка, та від 9 місяців, як штовхачі.

Міцна, надійна основа, тверді зчеплення між колесами і легка, для опори, ручка доможе зробити перші впевнені кроки, а супроводжуюча музика зробить їх більш захопливими і буде спонукати ходити більше. Це прекрасна іграшка для заохочення ранніх рольових ігор, розвитку правильної постави і ходи, моторики та рівноваги. При натисканні на животик ведмедика, прикріпленого до візочка, грає музика. А ще він оснащений іншими деталями, тож дитині буде цікаво не лише ходити, а й гратись із ним сидячи (лялька в набір не входить). Але навіть з такими цікавими і захоплюючими іграшками не варто втрачати дитину на довго з поля зору.