вул.Бельведерська, 40
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 12:00 – 18:00
Сб.: 11:00 – 17:00
Ходунки і штовхачі. Прокат (оренда) у Івано-Франківську

Штовхач-візочок-ходунки Fisher Price Stroll Along Walker

Вартість прокату
250.00
грн./місяць
Ціна за 2 тижні
  • 200 грн
Ціна за тиждень
  • 150 грн
Авансовий платіж
  • 500 грн
Мінімальний термін оренди - 1 тиждень

Технічні характеристики / Опис Штовхач-візочок-ходунки Fisher Price Stroll Along Walker

Коли Ваша дитина стає готовою до нових відчуттів і починає вчитись ходити, Stroll-Along Walker візочок-штовхач буде готовий надати малюку постійну підтримку!

Візочок, який можна взяти на прокат у Івано-Франківську, - це ідеальна опора та стійкість при перших кроках Вашого малюка. Це така собі «іграшка» на коліщатках. Розрахована на малюків від 6 місяців, як іграшка, та від 9 місяців, як штовхачі.

Міцна, надійна основа, тверді зчеплення між колесами і легка, для опори, ручка доможе зробити перші впевнені кроки, а супроводжуюча музика зробить їх більш захопливими і буде спонукати ходити більше. Це прекрасна іграшка для заохочення ранніх рольових ігор, розвитку правильної постави і ходи, моторики та рівноваги. При натисканні на животик ведмедика, прикріпленого до візочка, грає музика. А ще він оснащений іншими деталями, тож дитині буде цікаво не лише ходити, а й гратись із ним сидячи (лялька в набір не входить). Але навіть з такими цікавими і захоплюючими іграшками не варто втрачати дитину на довго з поля зору.