X

Розвиваючі іграшки. Прокат (оренда) у Івано-Франківську

Музичні стрибунці Fisher Price "ТРОПІЧНИЙ ЛІС"

Вартість прокату400.00 грн./місяць
Ціна за тиждень
  • 200 грн.
Ціна за 2 тижні
  • 300 грн.
Авансовий платіж
  • 800 грн.
Мінімальний термін оренди - 1 тиждень
Увага! Прийом товару з прокату здійснюється
кожного дня з 17.00 до 18.30, крім неділі.

Технічні характеристики / Опис Музичні стрибунці Fisher Price "ТРОПІЧНИЙ ЛІС"

Вашомумалюку неодмінно сподобаються наші стрибунці «Тропічний ліс», адже з ними так весело і комфортно! При стрибках малюка активуються звукові і світлові ефекти, а яскравими кольоровими  брязкальцями та іграшками так цікаво розважатися!  Стрибунці сприяють розумінню причинно-наслідкових зв'язків, розвитку великої моторики, зору, тактильних відчуттів і координації рухів.

Функціональне використання такого стрибунця приблизно з 6-ти місяців, при цьому положення спинки дитини не змінюється, оскільки корпус дитини знаходиться у рівному положені, як у кенгуру (маля не сидить а висить, за допомогою спеціально розроблених трусиків у сидінні, які є досить високими для підтримки спинки у цілому).

Сидіння у стрибунцях обертається на 360 °, це дасть змогу малюкові бавитись усіма іграшками на панелі, та бачити усе навколо себе. Оббивка сидіння знімається для прання. Висота регулюється в трьох положеннях в залежності від віку та активності дитини. На ігровому столику є безліч цікавих іграшок: інтерактивний водоспад, безпечне дзеркальце у вигляді жаби, зубогризун-слоненя, брязкальце-мавпочка, що рухаються, барабан і черепашка, усе досить яскраве та музичне, зі світловими ефектами.