вул.Бельведерська, 40
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 12:00 – 18:00
Сб.: 11:00 – 17:00
Шезлонги і качелі. Прокат (оренда) у Івано-Франківську

Колиска mamaRoo sleep bassinet

Вартість прокату
1200.00
грн./місяць
Ціна за 2 тижні
  • 1100 грн
Ціна за тиждень
  • 1000 грн
Авансовий платіж
  • 2400 грн
Мінімальний термін оренди - 1 тиждень

Технічні характеристики / Опис Колиска mamaRoo sleep bassinet

Колиска mamaRoo sleep bassinet має перевірені рухи, що заколисують, допомагають вашому малюку заснути, спати довше і безтурботніше.

Заспокійливі траєкторії руху (поїздка в машині, хвиля, кенгуру, гойдалка, колиска) імітують природні рухи батьків, що гойдають малюків на руках. У поєднанні з 5 швидкостями, ви напевно знайдете оптимальну комбінацію, яку найбільше полюбить ваша дитина. Вбудовані звуки (дощ, хвилі, вентилятор та білий шум) допоможуть заспокоїти дитину. Управління зі смартфона та таймер роботи спрощують роботу з колискою, заощаджуючи дорогоцінні хвилини батьків.

Колиска mamaRoo sleep bassinet має щільну плоску горизонтальну поверхню для сну, що відповідає рекомендаціям AAP (американської академії педіатрії). Більше ніяких перекладань дитини: колиска підходить як для заколисування, так і для тривалого сну немовляти.

Регульована висота колиски та сітчасті прозорі стінки люльки забезпечують безпеку за рахунок гарної видимості та легкого доступу до дитини.

Вік та вага дитини

Для використання від народження до досягнення ваги в 11,3 кг, або до здатності дитини підняти тіло руками чи ногами (з метою безпеки).
Максимальна вага дитини: 11,34 кг