вул.Бельведерська, 40
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 12:00 – 18:00
Сб.: 11:00 – 17:00
Стільці для годування. Прокат (оренда) у Івано-Франківську

Стілець для годування Evenflo Fava

Вартість прокату550.00 грн./місяць
Ціна за тиждень
  • 350 грн.
Ціна за 2 тижні
  • 450 грн.
Авансовий платіж
  • 1100 грн.
Мінімальний термін оренди - 1 тиждень

Технічні характеристики / Опис Стілець для годування Evenflo Fava

Дитячий стілець для годування Evenflo Fava – це набагато більше звичайного стільчика для годування, а цей простір вашої дитини на кухні. Розроблено в Сполучених Штатах Америки.

Дитячий столик і стільчик, другий піднос зі спеціальними поглибленнями під чашки або тарілки – простіше кажучи є все, що необхідно для смачного обіду. Відмінною особливістю стільця є нахил спинки в 4 положеннях, навіть до повноцінного положення «лежачи». Це на випадок, якщо малюк заснув в стільчику. Комфортно розмістити ніжки малюка допоможе регульована підніжка, яку можливо встановити в 3 різні позиції.

Також, стілець має 6 рівнів висоти, щоб підібрати зручний рівень сидіння для дитини за загальним столом. А в міру того, як дитина буде рости, стільницю можливо відсувати на комфортну відстань, для цього передбачено 3 положення.

Щоб непосиді було безпечно в стільчику, в ньому присутні 5-ти точкові ремені безпеки, якими необхідно пристібати дитини. І, нарешті, дитячий стільчик для годування Evenflo Fava компактний і легко складається.