вул.Мазепи, 164, ТЦ "Липки"
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 11:00 – 19:00
Сб.-Нд.: 11:00 – 17:00
Перерва: 14:30 – 15:00

Умови прокату дитячих товарів

Як замовити товари на прокат?

Для того, щоб взяти потрібну вам річ на прокат, ви можете:

  • замовити товар за телефонами: (095) 938-37-44, (098) 897-39-27
  • зробити замовлення на e-mail: maluchok.if@gmail.com
    (потрібно вказати товар, який вас зацікавив, і ваші ім’я та  номер телефону)
  • зробити замовлення в соціальних мережах.

 

Після цього у відповідному режимі менеджер з’ясує наявність даного товару на складі та узгодить з Вами зручний для вас спосіб його отримання.

При передачі товару орендареві оформляється Договір оренди. При собі необхідно мати паспорт або інше посвідчення особи орендаря. Ці дані, а також назва товару, оціночна вартість його, термін і вартість оренди товару та внесений авансовий платіж фіксуються в договорі прокату.

Мінімальний орендний період - 1 тиждень.

 

Що таке авансовий платіж?

Це депозит, що включає в себе окрім частково заставної вартості речі  ще й вартість прокату. Всі платежі по прокату (ВКЛЮЧАЮЧИ ПЛАТІЖ ЗА ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ ПРОКАТУ!) будуть зроблені з суми авансового платежу, коли ви повертатимете предмет прокату. Наявність такого депозиту є дуже зручним для вас, особливо при бажанні продовження терміну оренди (розмір авансового платежу приблизно рівний вартості трьох місячних термінів). Тож якщо товар дуже сподобався і ви бажаєте орендувати його довше, вам тільки потрібно в телефонному режимі повідомити нас і користуватись майном стільки, скільки дозволяє розмір авнсового платежу.

Якщо гроші на вашому рахунку закінчились, а річ ще потрібна, ви можете внести додаткову суму, що теж буде зафіксовано в договорі прокату.

 

Як отримати товар?

Ви можете замовити послугу доставки додому. Доставка здійснюється в робочі дні з 10:00 до 20:00.

Після заявки на той чи інший товар, з вами по телефону зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення, уточнення дати і зручного для вас часу доставки. Термін здійснення доставки - від 1 до 2 робочих днів. Для деяких груп товарів термін доставки може збільшитися (в залежності від наявності обраного товару на складі).

Доставка товарів здійснюється по всій території Івано-Франківська та навколишніх населених пунктів.

Доставка в неробочий час обговорюється індивідуально і здійснюється за додаткову плату.

Час доставки залежить від маршруту кур'єра і завантаженості доріг, тому просимо вас із розумінням поставитися до даних обставин. Кур'єр обов'язково передзвонить для уточнення часу приїзду. У разі неможливості доставки у вказаний проміжок часу з незалежних від нас обставин, ми зобов'язуємося повідомити вас і перенести час доставки на більш пізній термін або на наступний день.

Вартість послуги доставки по місту Івано-Франківськ -100 грн.

Вартість доставки для жителів передмість - 100 грн. виїзд + 25 грн. за кожен кілометр від меж Івано-Франківська. Самовивіз.

Якщо ви хочете забрати замовлений товар з нашого магазину, проінформуйте, будь ласка, нас за 1-2 дня перед візитом до нас. Товари перебувають на складах і для того, щоб доставити їх в магазин, знадобиться від 1-го до 3-х днів.

Самовивіз безкоштовно.

Товар, який Ви брали у прокат, Ви можете повернути кожного дня з 17.00 до 18.30 у будні дні, в суботу - з 11 до 17.00. У неділю ми відпочиваємо.

Дякуємо.