вул.Бельведерська, 40
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 12:00 – 18:00
Сб.: 11:00 – 17:00
Візочки. Прокат (оренда) у Івано-Франківську

Evenflo Shift Gold Модульна Система 3 в 1

Вартість прокату
1200.00
грн./місяць
Ціна за 2 тижні
  • 1100 грн
Ціна за тиждень
  • 1000 грн
Авансовий платіж
  • 2400 грн
Мінімальний термін оренди - 1 тиждень

Технічні характеристики / Опис Evenflo Shift Gold Модульна Система 3 в 1

- Максимальна вага дитини 22 кг

- Кут нахилу спинки 180 градусів

- Демісезонна

Розумна модульна система Evenflo Shyft™ Gold™-  це система 3 в 1, яка включає в себе 1) шасі (безпосередньо рама візка), 2) зйомний прогулянковий блок (люлька)-трансформер і 3) автокрісло групи 0+/1.

1) Шасі обладнано міцними поліуретановими колесами, які без зусиль можуть переїхати бордюр або сходинку. Передні колеса поворотні, що робить коляску надзвичайно маневреною. Біля кожного заднього колеса розташовані ножні гальма. Для ще більшої безпеки малюка у візку, кожне гальмо автономне і блокується окремо натисканням на важіль.Між колесами розташована містка корзина для речей. Батьківська ручка регулюється за висотою. 

2) Люлька візочка Evenflo Shyft™ легко трансформується в прогулянковий блок. Вона виконана з якісної міцної тканини. Прогулянковий блок має кілька положень нахилу спинки і регульовану підніжку, для максимального комфорту вашого малюка. Усередині прогулянкового блоку розташовані 5-точкові ремені для пристібання дитини з м'якими плечовими накладками.

Вага модульної системи (без автокрісла) 14,7кг; вага в упаковці 17,4 кг.

Габарити: в розкладеному вигляді 98 х 60 х 112 см; у складеному вигляді 55 х 60 х 107 см; розмір упаковки 51 х 36 х 82 см.

3) Розумне автокрісло Evenflo Gold™ SecureMax™ групи 0+/1 обладнане технологією SensoreSafe™ (інтелектуальний захист вашої дитини в автомобілі) і призначене для діток вагою від 1,8 до 15,8 кг (зріст 41-83 см). Автокрісло протестовано на перевертання автомобіля. Усередині автокрісла знаходяться 5-точкові плечові ремені, які регулюються в залежності від розмірів дитини.Чохол автокрісла знімається для чищення та витримує до 500 циклів машинного прання. Для зручності перенесення автокрісла, в ньому є ергономічна ручка. Крісло встановлюється на шасі візка і може тимчасово використовуватися замість люльки, для захисту від сонця або вітру на автокріслі так само є капюшон. Якщо ваша дитина заснула в дорозі, вам не потрібно її будити і діставати з автокрісла, ви можете дістати дитину з машини разом з кріслом. Автокрісло Evenflo Gold™ SecureMax™ фіксується в автомобілі за допомогою штатного ременя безпеки. Це автокрісло можливо зафіксувати в Isofix, встановивши його на спеціальну базу (купується окремо).

Вага автокрісла 5 кг. Габарити 76 х 44 х 43 см.

Модульна система Evenflo Shyft™ Gold™ це не просто коляска 3 в 1, це незамінна помічниця для батьків і комфорт для малюка.