вул.Бельведерська, 40
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 12:00 – 18:00
Сб.: 11:00 – 17:00
Корисна інформація

Качелька або шезлонг?

Шезлонги і качелі - ще одне пристосування, що робить життя сучасних мам з малюками більш зручним і комфортним!

Новонароджені дітки не лежать весь час в ліжечку. Значну частину часу вони хочуть проводити разом з мамою, у неї на руках.

Але мамі при цьому потрібно викроювати час і можливість займатися приготуванням їжі, домашніми й особистими справами. Ось чому набагато зручніше, якщо дитина буде перебувати поруч з мамою в будь-якій частині квартири або будинку, а не нудьгувати в ліжечку.

Шезлонги і качелі обладнані ременями безпеки, спеціальними дугами з активними іграшками і музичними та світловими ефектами, заспокійливим і розслаблюючим віброрежимом або режимом погойдування - в таких малюку буде чим зайнятися: можна розглядати або гратися іграшками, розгойдуватися, слухати різні мелодії, спостерігати за мамою чи просто комфортно поспати після їжі.

У нашому прокаті представлені моделі шезлонгів і качель відомих брендів Graco, Chicco, Fisher Price. Деякі крісла-качалки підходять діткам із самого народження завдяки горизонтальному положенню спинки, інші - з 2,5 - 3 місяців і до 5-6 місяців, поки малюк не захоче більш активно пізнавати навколишній світ, більшість шезлонгів обмежені вагою дитини до 9-11 кг.

Що вибрати - качельку або шезлонг? Все залежить від особистих уподобань. І розгойдування в качельці, і вібрація шезлонга однаково легко розслаблюють малюка і допомагають йому заснути. І качельки, і шезлонги укомплектовані різними розважаючими елементами - дуги з підвісками і брязкальцями, мобайли, музичні композиції, світлові ефекти. І ті, й інші будуть комфотними для діток від народження. Правда, шезлонги легші і компактніші качельок, їх можна поставити і на підлогу, і на диван.

Для різнобічного розвитку дитини буде доречно взяти напрокат спочатку шезлонг, а далі урізноманітнити "меню" качелькою. Вдалого вибору!!!