вул.Мазепи, 164, ТЦ "Липки"
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 11:00 – 19:00
Сб.-Нд.: 11:00 – 17:00
Перерва: 14:30 – 15:00
Корисна інформація

Що потрібно знати про ваги для новонароджених

То що ж потрібно знати про ваги для новонароджених?

Ваги, призначені для зважування немовлят, за принципом дії такі ж, як і для зважування дорослих. Але при виборі електронної ваги для зважування малюків варто додатково звернути увагу на можливість врахування «динамічних спотворень ваги» (немовля на вагах обов'язково крутитиметься), вологостійкість приладу, функцію вирахування ваги підстилок, і хімічну відповідність ложементу (він повинен бути виготовлений з безпечних для здоров’я матеріалів- металу або якісного пластику, стійкого до дії миючих засобів).

Варто відмітити, що в асортименті нашого прокату відібрані найкращі ваги для немовлят, які відповідають усім поставленим вимогам і європейським стандартам!

Тепер ми повинні навчитися правильно зважувати і правильно спостерігати за зміною ваги дитинки. Спочатку ставимо вагу на рівну, тверду поверхню. Тепер кладемо на вагу пеленочку чи рушничок, і лише після цього включаємо вагу ( в такому випадку вага підстилочки не буде враховуватися при зважуванні). Зверніть увагу на те, що пеленка не повинна звисати з ложементу на стіл, а також на те, щоб предмети, які знаходяться поряд не торкалися ложементу.

Якщо Ви зважуєте дитинку до і після годування, старайтеся класти її голівкою в одну сторону, і розташовувати на вазі так, щоб центр тяжіння був посередині платформи. Якщо карапузик вже досить великий, варто підібрати ніжки до животика, зігнувши їх в колінах.
Дуже важливо записувати показник добової ваги дитинки. Кожного дня, переважно під час ранкових чи вечірніх процедур зважте немовля (бажано без одягу) і запишіть цифру. Подивившись на 7 показників за тиждень, Ви одразу зрозумієте, як маля набирає вагу.

Якщо Ви хочете дізнатися, скільки Ваша дитина з'їдає молока за одне годування, зважуйте його так: перед годуванням одягніть на нього підгузник (ні в якому разі не промокаючу пелюшку!). Погодуйте. Коли дитина поїсть, в цьому ж підгузку зважте дитину ще раз. Збільшення у вазі і буде обсягом спожитого молока. Непромокаючий підгузник необхідний для того, щоб випорожнення дитини під час або після годування не вплинули на результати зважування.
У нормі дитина повинна набирати по 800 грамів ваги в перші 6 місяців, і по 400 грамів ваги в наступні 6 місяців життя, тобто до року. Після року середній набір ваги - 2-4 кг на рік.

 

Норма ваги для дітей до 6 місяців розраховується так:

вага при народженні + (800 гр х вік у місяцях).

Наприклад: дитина народилася з вагою 3300 гр, дитині 4 місяці. Його вага повинна складати 3300 гр + (800 гр х 4 місяці) = 6500 гр.

 

Норма ваги для дітей від 6 місяців до року розраховується так:

вага при народженні + (800 гр х 6) + (400 гр х кількість місяців понад 6).

Наприклад: дитина народилася з вагою 3300 гр, дитині 8 місяців. Його вага повинна складати 3300 гр + (800 гр х 6 місяців) + (400 гр х 2 місяці) = 7300 гр.

 

РОСТІТЬ НА ЗДОРОВ'Я!