вул.Мазепи, 164, ТЦ "Липки"
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 11:00 – 19:00
Сб.-Нд.: 11:00 – 17:00
Перерва: 14:30 – 15:00
Корисна інформація

Стан дитячих речей для прокату

Важливе питання, яке часто турбує клієнтів: «А в якому стані речі для прокату, адже вони не нові, ними вже користувалися? ..»  Цей факт може збентежити батьків і викликати побоювання  скористатися послугою прокату. Та даремно!

Стан речей дитячого прокату - наше обличчя і наша репутація!

Існує певний набір строгих стандартів, відповідно до яких здійснюється догляд за всіма речами:

Всі речі: іграшки, шезлонги, гойдалки і т.п. підлягають обов'язковому очищенню - всі текстильні елементи проходять прання гіпоалергенним дитячим порошком, тверді елементи окремо обробляються  спеціальними чистячими та дезінфікуючими засобами. Для такої обробки ми використовуємо засіб для дезінфекції Бланідас актив, який є ефективним проти бактерій (в тому числі проти туберкульозу), вірусів, грибків, спор, і дозволяється для очищення іграшок, предметів догляду, поверхонь в приміщеннях, білизни, посуду, інструментарію, а його коректне використання є безпечним для дітей. Для миттєвої дезінфекції після доставки замовленої речі клієнту вона обробляється дезінфікуючим засобом АХД 2000 експрес.

В Америці такий набір стандартів сервісного обслуговування в сфері дитячого прокату називається Cleaner Than New (Чистіше Чим Нове) і це дійсно відповідає істині :)