вул.Бельведерська, 40
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 12:00 – 18:00
Сб.: 11:00 – 17:00
Молоковідсмоктувачі. Прокат (оренда) у Івано-Франківську

Молоковідсмоктувач Medela Freestyle(Електричний)

Вартість прокату
700.00
грн./місяць
Ціна за 2 тижні
  • 600 грн
Ціна за тиждень
  • 500 грн
Авансовий платіж
  • 1400 грн
Мінімальний термін оренди - 1 тиждень

Технічні характеристики / Опис Молоковідсмоктувач Medela Freestyle(Електричний)

 

Електричний молоковідсмоктувач Medela Freestyle підходить для повсякденного і зручного використання . Він не тільки допомагає заощадити час завдяки можливості подвійного зціджування, але і забезпечує свободу дій під час зціджування грудного молока.

Переваги молоковідсмоктувача Medela Freestyle:

- Ефективність: подвійне зціджування в поєднанні з технологією двофазного зціджування дозволяє заощадити максимум часу

- Інноваційні розробки: компактний, легкий і безшумний прилад, що гарантує найвищу ефективність

- Зручність: індивідуальне регулювання рівня вакууму і функція пам'яті забезпечують максимальний комфорт

- Повний контроль: на дисплеї відображається вся необхідна інформація

- Свобода: руки мами не зайняті, завдяки чому вона отримує максимальну свободу дій

- Подвійне зціджування: зціджування молока одночасно з обох грудей, має значні переваги над одинарним зціджуванням. По-перше, подвійне зціджування дозволяє істотно економити час (принаймні в два рази). По-друге, збільшує обсяг виробленого молока до 18%. По-третє, збільшує його енергетичну цінність (особливо корисно для недоношених дітей), забезпечує кращий відтік молока від грудей, що сприяє підтримці лактації.

Технологія двофазного зціджування: В основу функціонування молоковідсмоктувача Freestyle покладена технологія двофазного зціджування. Електронний молоковідсмоктувач імітує природний ритм смоктання грудей дитиною. Малюк смокче спочатку швидко, але не сильно, ніж стимулює приплив молока (фаза стимуляції), а коли молоко починає надходити, він смокче вже не так швидко, але з більшою силою (фаза смоктання). Зціджувати молоко з допомогою електричного молоковідсмоктувача настільки зручно, що вам здається, ніби ви дійсно годуєте грудьми. Прискорене виділення і максимальний потік молока значно скорочують процедуру зціджування. Це дозволяє зцідити більше молока за менший час.

На відміну від інших електронних молоковідсмоктувачів: Практичний багатофункціональний комплект забезпечує всім необхідним для безпечного і зручного зціджування в русі: маленький і легкий електричний молоковідсмоктувач, акумуляторна батарея, яка працює до трьох годин без підзарядки .

Молоковідсмоктувач Freestyle дуже зручний у використанні, ви можете самостійно перемикатися з однієї фази на іншу або простим натисканням на кнопку, заздалегідь задавати найбільш зручні для вас параметри рівня вакууму. Після того як ви вибрали бажаний для вас рівень вакууму режим зціджування, унікальна функція пам'яті збереже ваші налаштування, і ви зможете легко відновити їх при наступному використанні молоковідсмоктувача .