вул.Бельведерська, 40
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 12:00 – 18:00
Сб.: 11:00 – 17:00
Різне. Прокат (оренда) у Івано-Франківську

Ергономічний кокон-матрац Red Castle Cocoonababy

Вартість прокату
560 700
грн./місяць
Ціна за 2 тижні
 • 600 480 грн
Ціна за тиждень
 • 500 400 грн
Авансовий платіж
 • 1400 грн
Мінімальний термін оренди - 1 тиждень

Технічні характеристики / Опис Ергономічний кокон-матрац Red Castle Cocoonababy

Ергономічний кокон-матрац Red Castle Cocoonababy

Новонароджені дітки сплять більшу частину доби. Щоб їм було комфортніше відпочивати, пропонуємо вам придбати матрац-кокон Red Castle Cocoonababy. Це зручне спальне місце для малюка, яке також доцільно використовувати в період неспання.

Виріб підійде для діток до 4 місяців.

Red Castle Cocoonababy розроблений за участю провідних фахівців у галузі педіатрії, тому його застосування абсолютно безпечно для малюка. Завдяки особливій формі вироба, малюк лежить в природній позі, схожою на ту, до якої він звик в утробі матері.

Для більшої безпеки дитини під час сну або активної фази, до матрасика додається спеціальний пояс, що дозволяє фіксувати малюка. Наявність зручної липучки дає можливість регулювати щільність притиснення кокона.

Всі деталі виробу виготовлені з екологічно чистих матеріалів, які пройшли ретельну перевірку, тому щоденне використання кокона не зашкодить здоров'ю дитини.

ПЕРЕВАГИ КОКОНА COCOONABABY.

 •  Покращує якість і тривалість сну малюка і батьків.
 • Зменшує частоту пробуджень, викликаних здриганнями, завдяки злегка згрупованої позі малюка, і утримує у формі кокона.
 • Знижує ризик гастроезофагеального рефлюксу і полегшує проходження вмісту через кишечник завдяки нахилу 20 градусів і зігнутому положенню ніжок малюка.
 • Сприятливо впливає на гармонійний розвиток дитини, сприяючи самостійним руховим реакціям під час спокійного неспання.
 • Гармонійне сприйняття ручок і положення свого тіла малюком.
 • Дозволяє знизити ризик плагіоцефалії і використовується як терапевтичний інструмент, якщо малюк віддає перевагу повертати голову в одну сторону.

ПРАВИЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ КОКОНА COCOONABABY:

 • Використовується з народження (від 2,8 кг) і до моменту, коли дитина почне намагатися самостійно перевертатися (3 - 4 місяці).
 • Під час сну малюк повинен лежати на спині (як рекомендують експерти щодо СВДС). З медичної точки зору важливо пропонувати різні точки дотику у внеосевом положенні на спині (вдень, під наглядом батьків) під час сну і спокійного пробудження.
 • Обмежувач вкрай необхідний при вирівнюванні асиметричного тазу. Завдяки злегка похилій верхній частині кокона Cocoonababy, малюка легше утримувати в положенні на спині. Сила тяжіння чинить менший вплив на дитину і його можна викладати в різних положеннях з опорою. Ці положення можна змінювати протягом дня з урахуванням індивідуальних потреб.

Використовуйте кокон в дитячому ліжечку на жорсткому матраці. Основа ліжечка повинна бути опущена в найнижче положення, а глибина від верхнього краю ліжечка до матраца повинна складати більше 50 см. Кокон можна ставити на підлогу, покриту килимом. Також він може використовуватися як дитяче ліжечко під час подорожей.

Під час неспання виймайте малюка з кокона Cocoonababy і грайте з ним на ігровому килимку, носіть на руках або в слінгу, викладайте на животик. Ніколи не залишайте малюка без нагляду! Якщо ви хочете використовувати кокон Cocoonababy для кількох малюків, ми рекомендуємо використовувати нові текстильні частини кокона для кожної дитини.

Легкість використання.

Шов у верхній частині наволочки вказує, де повинна розташовуватися голова малюка.

Безпека.

Пояс на животик утримує малюка на місці.

Регулювання.

Знімний і рухливий обмежувач (знаходиться під наволочкою) дозволяє регулювати розмір кокона по мірі росту дитини і підтримує його в згрупованої позі.

Міцність.

Високоеластичний піноматеріал володіє здатністю відновлювати свою первинну форму.

Гарантована довговічність і якість піноматеріалу.

М'який перший шар піноматеріалу ніжно тримає голову малюка.

Пружний другий шар піноматеріалу забезпечує оптимальний комфорт і підтримку.

Гігієнічність.

Водовідштовхувальний захисний чохол, який можна прати, забезпечує абсолютну гігієну.

СКЛАД: піноматеріал: 100% PU. Наволочка: 92% бавовна, 8% поліестер. Набивання 100% поліестер.

Захисний чохол: 100% тенсел. Мембрана: 100% PU. Пояс на животик: 92% бавовна, 8% поліестер. Набивання 100% поліестер.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕРГОНОМІЧНОГО МАТРАЦИКА RED CASTLE COCOONABABY: оптимальний психомоторний розвиток, комфорт; безпека, довговічність; для дітей до 4 місяців; зроблено у Франції; вага кокона: 1 кг; розмір: 69х40х19 см;