вул.Бельведерська, 40
м.Івано-Франківськ
Пн.-Пт.: 12:00 – 18:00
Сб.: 11:00 – 17:00
Різне. Прокат (оренда) у Івано-Франківську

Матрац в дитяче ліжечко 60*120

Вартість прокату
300.00
грн./місяць
Ціна за 2 тижні
  • 250 грн
Ціна за тиждень
  • 200 грн
Авансовий платіж
  • 600 грн
Мінімальний термін оренди - 1 тиждень

Технічні характеристики / Опис Матрац в дитяче ліжечко 60*120

Матрац двосторонній у ліжечко КОКОС-ПОРОЛОН-ГРІНКА, завтовшки 10 см. В ліжечко для новонароджених 120х60 см

чохол: білий візерунок (бязь)
Склад: шар кокоса, шар пінополіуретану (поролон), шар "грінка".

Сторона "грінка" виготовлена зі 100% натуральної гречаної лушпиння, яка розташована в спеціальних стьобаних кишеньках-квадратах.
чудово пропускає повітря — не дає потіти, не злежується, має властивості запобігати дефектам хребта та підтримувати лікування вже наявних дефектів.

 Масажний ефект лушпиння стимулює кровообіг хребта.
Кожен із шарів матраца зроблений із високоякісної сировини, яка гарантує безпеку та зручність використання.

Пінополіуретан — це середній шар матраца. Синтетичний, чистий матеріал (поролон). Важливим показником пінополіуретану є характеристики, що показують щільність і жорсткість, висота якого варіюється залежно від моделі матраца.

Кокосовий мат складається з природного матеріалу. Він виробляється з кокосового волокна. Міцна кокосова плита нагрівається в печі до температури приблизно 120 °C. Висока температура забезпечує стерильність пластин, вбиває будь-які бактерії та мікроби. Використовується в матрацах для кращої циркуляції повітря, тому що плита кокосового мата складається з 65% повітря. Кокосове волокно не виділяє токсинів та інших речовин, які можуть негативно вплинути на шкіру та дихальну систему. Кокосовий мат слугує як антибактеріальна куля. Кокосова циновка має низку важливих властивостей для здоров'я. Кокосове волокно пропускає повітря, не вбирає запахів.